Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 120,00 €

Apmokėjimas

UAB SOSTENA originalių VOLVO detalių internetinėje parduotuvėje volvoautodalys.lt galima atsiskaityti už prekes naudojantis elektronine bankininkyste, banko pavedimu iš banko, grynaisiais pinigais arba banko kortele , jei prekės atsiimamos „Sostena“ atstovybėje.

Klientai, turintys galiojančią bendradarbiavimo sutartį, už prekes atsiskaito sutartyje nurodytomis sąlygomis.

Internetinė bankininkystė

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje volvoautodalys.lt už prekes galima sumokėti naudojantis SEB banko teikiama mokėjimo inicijavimo paslauga.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

 • suformuokite prekių užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite banką, per kurį norite atliki mokėjimą;
 • kitame žingsnyje  busite nukreipti į banko puslapį;
 • elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir internetinė parduotuvė jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Jums reikės tik patvirtinti mokėjimą;
 • patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į internetinę parduotuvę volvoautodalys.lt.

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio ir nėra perduodami ar saugomi internetinėje parduotuvėje volvoautodalys.lt.

Bankinis pavedimas

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis bankiniu pavedimu?

 • suformuokite prekių užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite mokėjimo būdą – „Pavedimu per 3 darbo dienas“;
 • prisijunkite prie savo banko ir įprastu būdu perveskite pinigus į UAB SOSTENA banko sąskaitą;
 • atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti internetinės parduotuvės volvoautodalys.lt užsakymo numerį;
 • atlikus mokėjimą rekomenduojame atsiųsti pavedimo kopiją el. paštu pagalba@volvoautodalys.lt.

Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

Pasirinkus šį mokėjimo būdą prekės bus išsiųstos tik tada, kai bankas užskaitys pinigų mokėjimą į UAB SOSTENA įmonės sąskaitą. Apmokėjimo laukiame 3 dienas, negavus apmokėjimo užsakymas anuliuojamas.

Įmonės rekvizitai, reikalingi įprastam banko pavedimui atlikti:

Gavėjas: UAB SOSTENA
Įmonės kodas: 300019733
SEB bankas, A/S: LT77 7044 0600 0407 7368
AB Swedbank, A/S: LT17 7300 0101 1346 4239
Luminor Bank A/S: LT41 2140 0300 0240 9553

Mokėjimo paskirtis: būtina nurodyti užsakymo numerį.

Apmokėjimas grynaisiais pinigais arba banko kortele atsiimant prekes

Suformuokite prekių užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite mokėjimo būdą – „Apmokėjimas atsiimant prekes“.

 • atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele galėsite atsiimdami užsakytas prekes UAB SOSTENA atstovybėje, adresu Ukmergės g. 280, 06115 Vilnius.
 • atsiskaityti banko kortele galėsite kurjeriui pristatant prekes jūsų nurodytu adresu. Atsiskaitymui per kurjerį taikomas 3,00 € administravimo mokestis.

Apmokėjimo grynaisiais pinigais arba banko kortele atsiimant prekes paslauga teikiama tik užsakymams iki 300 €.

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, galime paprašyti avansinio mokėjimo už retai parduodamas prekes, kurių nelaikome savo sandėliuose.

Apmokėti grynaisiais pinigais negalima, jei prekė pristatoma ne Lietuvoje.

Banko mokėjimo kortelė

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą ir už prekes iš anksto galėsite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę. 

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis banko mokėjimo kortele?

 • suformuokite prekių užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite mokėjimo būdą – „Banko kortele“;
 • suveskite kortelės turėtojo vardą, pavardę, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą ir patvirtinkite mokėjimą;
 • suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui. Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą;
 • patvirtinus mokėjimą, kortelės duomenų suvedimo puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į internetinę parduotuvę volvoautodalys.lt.

Banko mokėjimo kortelės duomenys naudojami tik mokėjimo įvykdymui ir nėra perduodami ar saugomi internetinėje parduotuvėje volvoautodalys.lt. 

Saugūs mokėjimai

Atsiskaitymai per bankines ar kitas mokėjimo sistemas yra vykdomi bankų arba atitinkamų mokėjimo sistemų svetainėse, taigi jokia jūsų pateikiama jautri mokėjimų informacija - prisijungimo slaptažodžiai, kreditinių kortelių duomenys - negali būti ir nėra saugomi elektroninėje parduotuvėje volvoautodalys.lt. 

Reikia pagalbos?
+370 659 44501
I-V (8:30 - 17:00)
susisiekite su mumis »
Atsakysime per 2 darbo valandas.

VIN - automobilio kėbulo numeris (Vehicle Identification Number). Jį galite rasti savo automobilio registracijos dokumente.

Prašome pateikti VISUS 17 simbolių, raidės gali būt tiek didžiosios tiek mažosios - nesvarbu.