Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 120,00 €

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje ir atsiėmimas

UAB SOSTENA originalių VOLVO detalių internetinėje parduotuvėje volvoautodalys.lt užsakytas Prekes galite nemokamai atsiimti patys mūsų salone Vilniuje arba Prekes Jums pristatysime Jūsų nurodytu adresu į bet kurią Lietuvos vietą.

Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje

DPD logo

Užsakytas prekes Jums į bet kurią Lietuvos vietą pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. UAB „DPD Lietuva“ – pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu, adresu.

Pristatymo kaina Lietuvoje

Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio. Nuo 120 € krepšelio sumos - pristatymas nemokamas. Kainos nurodytos € įskaitant PVM:

Svoris Kaina
iki 2 kg 4,50 €
iki 5 kg 5,15 €
iki 10 kg 7,00 €
iki 20 kg 8,80 €
iki 31,5 kg 11,75 €
iki 50 kg 15,40 €
iki 75 kg 18,70€
iki 100 kg 24,20 €

 

Į Kuršių Neriją pristatymas papildomai kainuoja 25 € prie standartinės kainos, apskaičiuotos pagal siuntos tūrį ir svorį.

Siuntos pakuotės apimčių ir svorių apribojimai

Didesnių matmenų ar svorio siuntos pakuotes (kai siunčiamos tokios detalės kaip, kaip pavyzdžiui kėbulo dalys, variklis, pavarų dėžė ir pan.) taip pat pristatysime, bet joms gali būti taikomas didesnis nei apskaičiuotas pristatymo mokestis, dėl kurio sutariama atskirai, susisiekus su pirkėju.

Viršijus gabaritus, prekės pristatymas įmanomas tik nurodytu adresu arba atsiimant fizinėje parduotuvėje automobilių salone.

Maksimalus paštomato skyrelio dydis: iki 31,5 kg, aukštis 36 cm, plotis 43 cm, gylis 61 cm.

Pastabos:

  • nuo 120 € krepšelio sumos - pristatymas nemokamas.
  • reikalinga informacija: kėbulinių dalių pristatymas gali turėti papildomų sąlygų. Joms esant, mūsų atstovas susisieks su Jumis.

Pristatymo terminai

Užsakymo paruošimo siuntimui arba atsiėmimo salone trukmė priklauso nuo to, ar reikiamų prekių užsakymo metu yra mūsų sandėlyje. Prekių likutis matomas iškart internetinėje parduotuvėje pasirinkus norimą prekę:

  • jei visos prekės yra sandėlyje, tuomet užsakymą siuntimui ar atsiėmimui paruošime per 1 darbo dieną nuo apmokėjimo įvykdymo dienos. Apie paruoštą užsakymą būsite informuoti elektroniniu paštu;
  • jei visų reikiamų prekių sandėlyje nėra, užsakymą siuntimui paruošime nedelsiant, kai tik gausime. Tai gali užtrukti nuo 3 iki 20 darbo dienų nuo apmokėjimo įvykdymo dienos.

Kurjeris Jūsų užsakymą pristatys per 1-2 darbo dienas (išskyrus Kuršių Neriją) nuo prekės paruošimo dienos. Kurjeris prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra. Vakare prieš pristatymą gausite SMS žinutę (arba pranešimą į Viber programėlę, jeigu ją naudojate) su siuntos numeriu ir internetine nuoroda. Ją paspaudus galėsite valdyti savo siuntos pristatymą: keisti pristatymo adresą, dieną ar nukreipti siuntą į patogiausią DPD paštomatą. Tai patogu, jei pasikeitė Jūsų planai ir numatytą pristatymo dieną negalite priimti siuntos.

Pristatymo dienos rytą apie numatomą siuntos pristatymo laiką būsite informuotas SMS žinute (arba pranešimu į Viber programėlę, jeigu ją naudojate). Žinutėje bus nurodytas kurjerio atvykimo laiką 1 val. laiko intervalu, pvz. 09:50-10:50.

Atvejų, kai užsakytų prekių nepavyksta pristatyti numatytu laiku, pasitaiko, tačiau retai. Taip gali nutikti:

  • jei užsakomos prekė yra gaminama ir jos nėra gamintojo sandėlyje. Tada gali tekti laukti iki kelių mėnesių;
  • dėl transporto problemų, pašto, kurjerių tarnybos ar kitų trečiųjų šalių kaltės.

Užsakytas prekes atsiimkite nemokamai UAB SOSTENA atstovybejė

Atsiimant Prekes UAB SOSTENA atstovybėje Pirkėjas turi nurodyti užsakymo numerį ir pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą. Atsiimti Prekes gali tik pats Pirkėjas. Jei Prekes atsiims kitas asmuo, užsakant Prekes būtent jis turi būti nurodomas kaip Prekių gavėjas (tai galite padaryti komentare prie užsakymo). Jei Pirkėjas yra juridinis asmuo, Pardavėjas turi teisę reikalauti įgaliojimo Prekių atsiėmimui. Atsiimdami užsisakytas prekes salone, patikrinkite prekių būklę ir komplektaciją bei pasirašykite sąskaitą faktūrą.

Užsakytas Prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų, po to, kai Pardavėjas informavo Pirkėją elektroniniu paštu arba SMS žinute, arba skambučiu apie galimą Prekių atsiėmimą. Jeigu užsakymas apmokėtas iš anksto, neatsiėmus prekės per nustatytą terminą, taikomas prekės saugojimo mokestis (1% prekės vertės už kiekvieną pradelstą dieną). Neatsiėmus prekės per 100 d. nuo saugojimo mokesčio skaičiavimo pradžios, prekės nuosavybės teisė pereina Pardavėjui ir Pardavėjas turi teisę prekės nebesaugoti ir ją utilizuoti. Jeigu užsakymas neapmokėtas iš anksto, neatsiėmus prekės per nustatytą terminą, užsakymas bus atšauktas.

UAB SOSTENA 

Ukmergės g. 280, 06115 Vilnius

Telefonas: +370 659 44501
El. pašto adresas: pagalba@volvoautodalys.lt

Atsarginių dalių skyriaus darbo laikas:

I - V : 08:30 - 18:00

VI : nedirbame

VII : nedirbame

Reikia pagalbos?
+370 659 44501
I-V (8:30 - 17:00)
susisiekite su mumis »
Atsakysime per 2 darbo valandas.

VIN - automobilio kėbulo numeris (Vehicle Identification Number). Jį galite rasti savo automobilio registracijos dokumente.

Please provide VISUS 17 simbolių. Letters are case-insensitive.